Підвісна лампа Luces Exclusivas Celaya Le42761

- В наявності
- Код: 143644189
22 742 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Luces Exclusivas Celaya Лампа підвісна. Стельові лампи відіграють ключову роль у кожному приміщенні, надаючи інтер'єрам не лише відповідне освітлення, але й стиль та характер. Серед таких продуктів варто звернути увагу на унікальну модель. Luces Exclusivas Celaya Лампа підвісна, яка вирізняється сучасним дизайном та високою функціональністю. Параметри світлового потоку та ефективність. Luces Exclusivas Celaya Лампа підвісна характеризується високою ефективністю освітлення, пропонуючи світловий потік у значенні 2400 люменів. Завдяки інтегрованому джерелу світла LED потужністю 40W, лампа...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колірна температура | 3000K |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Luces Exclusivas |
| Висота | 60cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 60 |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 40W Вт |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Кухня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колір | Золотий |
| Цоколь | LED |
- Ціна: 22 742 ₴

