Підвісна лампа Maxlight Horizon P0359D LED хром

- В наявності
- Код: 119782249
27 715 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Maxlight Horizon P0359D підвісна лампа 1x26W LED хром. Стельові світильники відіграють ключову роль в освітленні наших інтер'єрів, створюючи відповідну атмосферу і доповнюючи оформлення приміщень. Серед них особливо вирізняються підвісні лампи, які поєднують у собі функціональність і естетику, надаючи інтер'єрам неповторний характер. Одним з таких продуктів є Maxlight Horizon P0359D підвісна лампа, яка завдяки своєму сучасному дизайну і високій якості виконання, чудово вписується в різноманітні оформлення інтер'єрів. Потужність і ефективність освітлення. Підвісна лампа. Maxlight...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Maxlight |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Колірна температура | 3000K |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 140cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 16 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампи | 26W Вт |
| Матеріал | Метал/пластик |
| Мoдель | Organic |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня |
| Стиль | Сучасний, мінімалістичний |
| Тип | Підвісні світильники |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 150cm мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 27 715 ₴

