Підвісна лампа VIVIES подвійні кола

- В наявності
- Код: 179112446
20 983 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
VIVIES - Люстра з подвійними колами. Додайте сучасний акцент до свого інтер'єру завдяки люстрі "VIVES". Ця унікальна люстра поєднує в собі елегантність і функціональність, створюючи неповторний декоративний елемент у кожному приміщенні. Стиль і Дизайн. Люстра "VIVIES" характеризується сучасним дизайном, який привертає увагу. Її подвійні кола створюють ефектну композицію, яка чудово вписується в тренди сучасного інтер'єру. Ідеально підходить для вітальні, їдальні чи спальні, де стане центральною точкою оформлення. Колір і Матеріали. Люстра доступна в елегантному...
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Aviano Lighting |
| Висота | 150cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 60 |
| Додаткова інформація | З регулюванням яскравості |
| Кількість джерел світла | 2 джерела |
| Максимальна потужність лампочки | 54W Вт |
| Матеріал | Метал/пластик |
| Мoдель | VIVIES |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Столова, Кухня, Вітальня, Спальня, Ванна, Дитяча |
| Стан | Нове |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колір | Золотий |
| Колірна температура | 3000K |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 60cm мм |
| Енергетичний клас | F |
- Ціна: 20 983 ₴



