Підвісна лампа Elstead Lighting Prospect Park Fe/Prospectpk/3P

- Немає в наявності
- Код: 56350050
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Elstead Lighting Prospect Park Fe/Prospectpk/3P. Люстра. Elstead Lighting Prospect Park Fe/Prospectpk/3P. це відмінне поєднання елегантності та функціональності. Її унікальний дизайн та висока якість виконання роблять її ідеальною для оформлення інтер'єрів, надаючи їм неповторний характер. Завдяки використанню трьох джерел світла та можливості регулювання висоти, ця лампа є ідеальним рішенням для спальні, вітальні чи їдальні. Ключові характеристики лампи. Обираючи цю освітлювальну техніку, варто звернути увагу на наступні характеристики: Клас енергетичної ефективності: A, Кількість...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elstead Lighting |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 193,5cm мм |
| Глибина | 49cm мм |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість джерел світла | 3 джерела |
| Максимальна потужність лампочки | 60W Вт |
| Марка | Elstead |
| Матеріал | Метал |
| Мoдель | Prospect Park |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Спальня |
| Стиль | Класичний, гламур |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 65cm мм |
- Ціна: 9 999 ₴


