Підвісна LED лампа Azzardo Andrea 70W чорна Az5100

- В наявності
- Код: 149235865
23 608 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Azzardo Підвісна лампа Andrea Led 70W Чорна. Стельові лампи відіграють ключову роль в освітленні інтер'єрів. Завдяки ним ми можемо створити відповідну атмосферу в кожному приміщенні, від вітальні до кухні. Одним з унікальних продуктів у цій категорії є Azzardo Підвісна лампа Andrea Led 70W Чорна, яка поєднує в собі сучасний дизайн і високу функціональність, ідеально вписуючись як в класичні, так і в сучасні інтер'єри. Параметри світла. Стельова лампа Andrea була оснащена одним джерелом світла LED потужністю до 70W. Вона випромінює...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Azzardo |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 150cm мм |
| Глибина | 5cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 80 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 70W Вт |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Кухня |
| Стиль | Мінімалістичний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колірна температура | 3000K, 3300K |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 80cm мм |
| Енергетичний клас | G |
- Ціна: 23 608 ₴


