Підлогова лампа з абажуром Cosmolight Loxley мідь F01463Brwh

- В наявності
- Код: 186096763
23 556 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Стійка абажурна лампа Loxley F01463BR-WH металевий латунь в MLAMP поєднує в собі унікальний і позачасовий дизайн в найкращому виконанні, що створює ряд можливостей для оформлення простору у Вашому домі. Освітлення з легкістю впишеться в приміщення з класичним і сучасним стилем. Лампа відрізняється функціональністю, а її універсальна форма зробить так, що її світло створить комфортну і затишну атмосферу, сприятливу для зустрічей з друзями, а також розслабить після дня, проведеного поза домом, у спокійні вечори з близькими. Модель Loxley виготовлена з практичних і міцних...
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Cosmolight |
| Висота | 26cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 60 |
| Кількість світлових точок | 1 |
| Максимальна потужність лампочки | 40W Вт |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стиль | Класичний |
| Тип | З абажуром |
| Колір | Золотий |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 59cm мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 23 556 ₴


