Підвісна лампа Elstead Lighting Aries 4x60W/E27 Elsaries4Pl

- В наявності
- Код: 96429024
24 933 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Elstead Lighting Aries Aries4Pl 4X60W/E27. Люстри відіграють ключову роль в освітленні інтер'єрів, додаючи елегантності та функціональності кожному приміщенню. Правильно підібрана люстра може не тільки забезпечити необхідну кількість світла, але й стати важливим декоративним елементом. Одним з унікальних продуктів у цій категорії є. Elstead Lighting Aries Aries4Pl 4X60W/E27. Параметри світла. Люстра. Elstead Lighting Aries Aries4Pl 4X60W/E27. оснащена чотирма джерелами світла, кожне з максимальною потужністю 60W. Завдяки використанню патронів E27, можна легко підібрати...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Elstead Lighting |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сріблястий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 55cm мм |
| Глибина | 47cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 47 |
| Додаткова інформація | З регулюванням яскравості |
| Кількість джерел світла | 4 джерела |
| Максимальна потужність лампочки | 60W Вт |
| Матеріал | Сталь |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 47cm мм |
| Енергетичний клас | G |
- Ціна: 24 933 ₴

