Підвісна лампа VEGAS Markslojd 108265

- В наявності
- Код: 123958001
26 206 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Світильники. Світильники. це не тільки джерело світла, але й ключовий елемент оформлення кожного інтер'єру. Правильно підібране освітлення створює неповторну атмосферу і робить простір більш функціональним. Елегантна модель від виробника. Markslojd. поєднує в собі сучасний дизайн та практичність, а її. чорна кольорова гама. ідеально вписується в актуальні тренди. Такі рішення можуть додати характеру кожному приміщенню, незалежно від його стилю. З довжиною. 35 см. і шириною. 53 см. , ці світильники ідеально підходять для...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Markslojd |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 35cm мм |
| Довжина: | 35cm мм |
| Додаткова інформація | Можливість димування |
| Клас захисту | I |
| Мoдель | 108265 |
| Потужність | 40 W |
| Тип | Підвісні |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 53cm мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 26 206 ₴


