Підвісна лампа Ideallux Ideal Lux Neve 8-ріжкова 22222

- В наявності
- Код: 83949414
23 661 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Ideallux Ideal Lux Neve Chrom 8Punktowe. Люстри є необхідним елементом кожного інтер'єру, який не тільки забезпечує відповідне освітлення, але й надає характер приміщенням. Серед багатьох доступних варіантів на ринку, продукція марки Ideal Lux вирізняється винятковою якістю виконання та елегантним дизайном. Одним з таких продуктів є. Ideallux Ideal Lux Neve Chrom 8Punktowe. , який чудово поєднує в собі класичний і сучасний стиль. Параметри світлового потоку та функціональність. Люстра. Neve Chrom. була оснащена. 8 джерелами світла. , що гарантує відмінне...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ideal Lux |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сріблястий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 31,5 см мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 40,5 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 8 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 40W Вт |
| Марка | Ideal Lux |
| Матеріал | Метал |
| Мoдель | NEVE |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Спальня |
| Стиль | Сучасний, Класичний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 40,5см мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 23 661 ₴

