Плафон Stesso Pl Cromo L Orlicki

- В наявності
- Код: 105826998
24 133 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Плафон Stesso PL Cromo L OR84429 Orlicki Design декоративний світильник кольору хрому. Технічні дані: Матеріал: метал, тканина. Колір: хром, білий. Розміри: висота 25см, діаметр 78,9см. Тип джерела світла: E27 (LED). Потужність: 6 x 12W. Напруга: 230V. Ступінь захисту від проникнення твердих тіл і вологи: IP20.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Orlicki Design |
| Висота | 25 см мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 78,9 |
| Кількість джерел світла | 6 джерел |
| Максимальна потужність лампи | 12W Вт |
| Матеріал | Метал, Скло, Тканина |
| Мoдель | Stesso |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Стельові |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 78,9см мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 24 133 ₴






