Підвісна лампа Elstead Lighting Brinley Ni

- В наявності
- Код: 56349759
22 755 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Elstead Lighting Brinley Kl/Brinley6 Ni. Люстри відіграють ключову роль в освітленні інтер'єрів, будучи як функціональним елементом, так і декоративною прикрасою. Завдяки своїй універсальності люстри ідеально підходять для різних приміщень, від віталень до спалень. Одним з унікальних продуктів у цій категорії є Elstead Lighting Brinley Kl/Brinley6 Ni., який поєднує в собі сучасний дизайн із відмінною функціональністю. Світловіддача. Люстра Brinley пропонує аж 6 джерел світла, що дозволяє рівномірно освітлювати великі приміщення. Кожна з...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Elstead Lighting |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Прозорий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 19,7см мм |
| Глибина | 30см мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 30 |
| Кількість джерел світла | 6 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 60W Вт |
| Матеріал | Метал |
| Мoдель | Brinley |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня, Спальня |
| Стиль | Індустріальний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 30,5 см мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 22 755 ₴

