Підвісна лампа Kaspa Zoe 11121107 шампань

- Немає в наявності
- Код: 129868364
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Kaspa Okrągлий Zoe 11121107 Шампанське. Люстри - це невід'ємний елемент кожного інтер'єру, що виконує не лише освітлювальну, але й декоративну функцію. Їх різноманітність дозволяє підібрати до різних стилів і приміщень, створюючи комфортну атмосферу. Одним з цікавих рішень у цій категорії є. Kaspa Okrągły Zoe 11121107 Шампанське. Світлові параметри. Сучасна підвісна лампа. Kaspa Okrągły Zoe 11121107 Шампанське. пропонує одне джерело світла з максимальною потужністю 25W. Оснащена патроном E27, вона сумісна з багатьма типами ламп, що дозволяє на...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kaspa |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 40cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 40 |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 25W Вт |
| Матеріал | Метал, Скло, Тканина |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Кухня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 40cm мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 9 999 ₴






