Підвісна лампа Hinkley Gentry Hk Gentry P S Pb

- В наявності
- Код: 40742279
26 048 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Hinkley Gentry Hk Gentry P S Pb. Люстри відіграють ключову роль в освітленні інтер'єрів, створюючи не лише функціональні, але й естетичні рішення. Серед них виділяється Hinkley Gentry HK-GENTRY-P-S-PB, підвісна лампа, яка поєднує в собі елегантність і практичність. Ідеальна для віталень, вона вносить теплу і затишну атмосферу, сприяючи релаксації та зустрічам з друзями. Потужність і ефективність освітлення. Одним з найважливіших аспектів кожної лампи є її здатність освітлювати простір. Hinkley Gentry обладнана одним джерелом світла з максимальною потужністю 60W. Цоколь...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Hinkley Lighting |
| Висота | 192cm мм |
| Глибина | 35cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 20 |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 60W Вт |
| Матеріал | Метал |
| Мoдель | Gentry |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня |
| Стиль | Традиційний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 20cm мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 26 048 ₴





