Підвісна лампа Cosmo Light New York P04380Wh

- В наявності
- Код: 62978040
24 146 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Cosmo Light New York P04380Wh. Лампа. Cosmo Light New York P04380Wh. це ідеальне рішення для тих, хто шукає сучасне освітлення, яке не тільки виконує практичну функцію, але й є стильним декоративним елементом. Завдяки елегантному дизайну та високій якості виконання, ця лампа чудово вписується в різноманітні інтер'єри, від класичних до сучасних. Енергоефективність та клас енергоефективності. Лампа підвісна. Cosmo Light New York P04380Wh. характеризується. класом енергетичної ефективності A, що робить її екологічно чистим продуктом. Завдяки можливості...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сріблястий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Cosmolight |
| Висота | 67cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 60 |
| Кількість джерел світла | 4 джерела |
| Максимальна потужність лампочки | 40W Вт |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Кухня, Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 45cm мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 24 146 ₴

