Підвісна лампа LUCES EXCLUSIVAS PASTO LE41735

- В наявності
- Код: 107935214
24 395 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
LUCES EXCLUSIVAS PASTO Лампа підвісна. Стельові світильники відіграють ключову роль в освітленні інтер'єрів, забезпечуючи не лише функціональне світло, але й додаючи стилю та характеру кожному приміщенню. Одним з унікальних представників цієї категорії є LUCES EXCLUSIVAS PASTO Лампа підвісна, яка завдяки своєму сучасному дизайну та високій якості виконання може стати прикрасою будь-якої вітальні. Параметри освітлення. Лампа підвісна Pasto пропонує ефективне освітлення завдяки п'яти джерелам світла. Максимальна потужність кожної лампочки становить 25W, що в сумі дає вражаючу кількість світла...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сріблястий |
| Колірна температура | 3000K |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Luces Exclusivas |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 10 |
| Кількість джерел світла | 5 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 25W, 5W Вт |
| Матеріал | Стекло |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 113cm мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 24 395 ₴

