Підвісна лампа Zuma Line One P046109Lb5F7

- В наявності
- Код: 80598390
24 920 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Лампа підвісна Zuma Line One P046109Lb5F7. делікатно збагачуватиме вигляд кожної арматури, в якій буде розміщена. Прилад чудово впишеться в мінімалістичні, сучасні та модерністські інтер'єри, які ефектно доповнить. Золота каскада вражаюче виглядатиме на сходах або над робочою поверхнею столу чи кухонного острова. Модель варто використовувати також в інтер'єрах ексклюзивних закладів громадського харчування та готелів. Специфікація: Кількість джерел світла: 9 Тип патрона: LED інтегрований Живлення: 230V Потужність одного джерела світла: 5W. Джерело...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zuma Line |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Золотий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 140cm мм |
| Глибина | 42cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 42 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 9 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 5W Вт |
| Матеріал | Метал, Акрил |
| Мoдель | ONE |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Столова, Коридор/листниця, Кухня, Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колірна температура | 3000K, 3300K |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 42cm мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 24 920 ₴



