Підвісна LED лампа Altavola Aurora No.3 Φ 50см 3K чорна LA111P_50_3K_BLACK

- В наявності
- Код: 100915095
25 051 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Altavola Design Ledowa Aurora No.3 Φ 50cm 3k czarna (LA111P_50_3K_BLACK). Altavola Design Ledowa Aurora No.3. це стельовий світильник, який поєднує в собі сучасний дизайн та функціональність. Завдяки використанню сучасних технологій освітлення, ця модель не тільки чудово освітить простір, але й стане елегантним декоративним елементом в будь-якому інтер'єрі. Ідеальна для офісу, кухні, вітальні чи спальні, ця лампа безумовно задовольнить вимоги навіть найвибагливіших користувачів. Енергоефективність та клас енергоефективності. Один з ключових аспектів, які...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Altavola Design |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Колірна температура | 3000K |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 150cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 50 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 3 джерела |
| Матеріал | Метал, алюміній |
| Мoдель | Aurora |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Кухня, Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 30cm мм |
| Енергетичний клас | F |
- Ціна: 25 051 ₴

