Підвісна лампа Azzardo Agnes Az5021 LED 60W біла

- В наявності
- Код: 148377409
24 920 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Azzardo Лампа Підвісна Agnes Az5021 Led 60W Кільце Для Гостинної Біла. Стельові світильники відіграють ключову роль в освітленні інтер'єрів, додаючи характеру та функціональності різним приміщенням. Їх різноманітні застосування роблять їх необхідним елементом обладнання кожного дому. Серед них виділяється Azzardo Лампа Підвісна Agnes Az5021, яка поєднує в собі мінімалістичний дизайн з високою ефективністю освітлення. Параметри світла. Лампа підвісна Azzardo Agnes Az5021 пропонує виняткову ефективність освітлення завдяки одній вбудованій лампі LED потужністю до 60W. Випромінює...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Azzardo |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 200cm мм |
| Глибина | 3,5cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 78 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 60W Вт |
| Марка | Azzardo |
| Матеріал | Сталь, Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня |
| Стиль | Мінімалістичний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колірна температура | 4000K, 3000K, 6500K |
| Цоколь | G13 |
| Ширина | 78cm мм |
| Енергетичний клас | G |
- Ціна: 24 920 ₴

