Підвісна LED лампа Altavola Ledowe Okręgi No.3 біла La075P_80_In_3K_White

- В наявності
- Код: 74454478
23 805 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Дизайн Altavola Design: Світлодіодні Кільця No,3 In 3K La075P_80_In_3K_White. Стельові світильники є ключовим елементом кожного інтер'єру, забезпечуючи не лише відповідне освітлення, але й впливаючи на характер приміщення. Завдяки своїй різноманітності застосувань і стилів, стельові світильники можуть бути використані в вітальнях, кухнях, спальнях чи офісах. Одним з унікальних продуктів у цій категорії є інноваційна підвісна лампа. Дизайн Altavola Design: Світлодіодні Кільця No,3 In 3K La075P_80_In_3K_White. Параметри світла і ефективність. Стельовий світильник марки Altavola оснащений технологією SMD...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Колірна температура | 3000K |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Altavola |
| Висота | 120cm мм |
| Глибина | 80cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 80 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 3 джерела |
| Максимальна потужність лампочки | 40W Вт |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Мoдель | Ledові Округи |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Кухня, Вітальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 9cm мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 23 805 ₴

