Підвісна LED лампа Paul Neuhaus Q-Etienne 1-ріжкова 2075-60

- В наявності
- Код: 150138499
5 499 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Paul Neuhaus Q-Etienne світильник підвісний LED з диммером і CCT 1-точковий 2075-60. Світильник підвісний. Q-Etienne. від. Paul Neuhaus. це відмінне поєднання сучасного дизайну та функціональності. Завдяки використанню технології LED, модель не тільки освітлює простір, але й є стильним декоративним акцентом в кожному інтер'єрі. Ідеально підійде для різних приміщень, таких як коридор, кухня, вітальня чи спальня, пропонуючи можливість регулювання яскравості світла. Енергоефективність. Модель. Q-Etienne. вирізняється. енергоефективністю. , завдяки використанню джерел...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Paul Neuhaus |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Золотий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 200см мм |
| Глибина | 35 см мм |
| Додаткова інформація | З регулюванням яскравості світла |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Матеріал | Стекло |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Коридор/лестниця, Кухня, Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний, Класичний, мінімалістичний |
| Тип | Підвісні світильники |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 35 см мм |
| Енергетичний клас | G |
- Ціна: 5 499 ₴


