Підвісний плафон Step Into Design Splendore золотий 50см Dn9155019777550

- В наявності
- Код: 151326762
28 857 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Step Into Design Плафон стельовий Splendore Золотий 50 см. Стельові лампи відіграють ключову роль в освітленні інтер'єрів, надаючи їм неповторний характер і атмосферу. Вони є ідеальним вибором для різних приміщень, від віталень до офісів, завдяки своїй універсальності та різноманітним стилям. У категорії стельових ламп знайдемо багато цікавих пропозицій, а однією з них є. Step Into Design Плафон стельовий Splendore Золотий 50 см. Потужність і ефективність освітлення. Плафон стельовий. Splendore. характеризується відмінною ефективністю освітлення. Лампа має. аж 8 джерел світла. , що забезпечує...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Step into design |
| Висота | 40см мм |
| Глибина | 50см мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 30 |
| Кількість джерел світла | 8 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 40W Вт |
| Матеріал | Стекло |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стиль | Класичний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колір | Золотий |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 50см мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 28 857 ₴

