Плафон Maytoni Palace Diamant Crystal Dia890Cl05G

- В наявності
- Код: 78559033
26 298 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Maytoni Plafon Palace Diamant Crystal (Dia890Cl05G). Люстри - це ключові елементи, які можуть повністю змінити характер інтер'єрів. Їх правильний вибір дозволяє створити затишну атмосферу, а також функціональне освітлення в кожному приміщенні. Ідеальним прикладом елегантного та функціонального освітлення є Maytoni Plafon Palace Diamant Crystal (Dia890Cl05G). Ця розкішна модель не тільки забезпечує яскраве світло, але й підкреслює стиль і елегантність оформлення, ідеально вписуючись у різноманітні інтер'єри. Енергоефективність. Maytoni Plafon Palace Diamant...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Maytoni |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колірна температура | 3000K |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 43,5cm мм |
| Глибина | 40cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 40 |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість джерел світла | 5 джерел |
| Максимальна потужність лампи | 60W Вт |
| Матеріал | Метал |
| Мoдель | PALACE |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Спальня |
| Стиль | Сучасний, Класичний, Гламур, Етно, Англійський |
| Тип | Стельові світильники |
| Колір | Золотий |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 40cm мм |
- Ціна: 26 298 ₴




