Підвісна лампа Moosee Ring 70 золота LED Mse010100170

- В наявності
- Код: 101913281
28 857 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Moosee Lampa Wisząca Ring 70 Золота - Led Хромоване Золото (Mse010100170). Люстри відіграють ключову роль в освітленні інтер'єрів, надаючи кожному приміщенню унікальний характер і атмосферу. Вони є не лише функціональним елементом обладнання, але й важливим декоративним елементом, який може повністю змінити вигляд простору. Лампа висвітлення Ring 70. є відмінним прикладом сучасного дизайну та високої якості виконання. Ефективність і світлові параметри. Moosee Лампа Висвітлення Ring 70. була оснащена інтегрованим джерелом світла LED потужністю 45W. Завдяки цьому лампа випромінює...
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Золотий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Moosee |
| Висота | 120cm мм |
| Глибина | 70cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 70 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 45W Вт |
| Матеріал | Пластик |
| Мoдель | Ring Luxury |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Кухня, Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колірна температура | 3300K |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 70cm мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 28 857 ₴




