Підвісна лампа Moosee Roch 80 золотиста MSE1501100446

- В наявності
- Код: 171201739
28 857 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Салонна підвісна лампа ROCH MSE1501100446 Moosee зі скляними плитками золотого кольору в MLAMP поєднує в собі унікальний і позачасовий дизайн у найкращому виконанні, що створює ряд можливостей для оформлення простору у Вашому домі. Освітлення легко впишеться в приміщення з класичним і сучасним стилем. Лампа відрізняється функціональністю, а її універсальна форма забезпечить, що її світло створить комфортну і затишну атмосферу, сприятливу для зустрічей з друзями, а також допоможе розслабитися після дня, проведеного поза домом, у спокійні вечори з близькими. Модель ROCH виготовлена з практичних і...
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Золотий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Moosee |
| Висота | 195cm мм |
| Глибина | 80cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 80 |
| Кількість джерел світла | 10 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 40W Вт |
| Матеріал | Сталь, Метал, Скло |
| Мoдель | Roch |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Кухня, Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний, гламур |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 80cm мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 28 857 ₴


