Підвісна лампа Tulippe 7 Disc золота

- В наявності
- Код: 156880440
28 528 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Прекрасна, унікальна конструкція, яка не тільки освітить, але й прикрасить не одне інтер'єр. Прозорі акрилові абажури імітують квіти, тюльпани, які в незвичайний спосіб розсіюють потоки світла. Золоте оздоблення зі сталі додає елегантності та вишуканості. Tulippe - це дизайнерська лампа, яка буде привертати увагу у вашій вітальні. Рекомендуємо ознайомитися з усією колекцією. Світло: 7 x G4 макс. 1.3 W / 220V (немає в комплекті). Конструкція: вис. 230 см / шир. 50 см / гл. 50 см. Тюльпан: вис. 40 см / шир. 6,5 см / гл. 6,5 см. Кріплення: діам. 50 см / вис. 4,5 см. Провід: 190 см. Монтаж:...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Moosee |
| Висота | 230cm мм |
| Глибина | 50cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 50 |
| Кількість джерел світла | 7 джерел |
| Матеріал | Сталь |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Столова, Коридор/листниця, Готельна |
| Стиль | Сучасний, гламур |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колір | Золотий |
| Цоколь | G4 |
| Ширина | 50cm мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 28 528 ₴






