Підвісна лампа Maytoni Cosmo Mod210Pl-L39Bs3K лінійна мідь Mod210Pll39Bs3K

- В наявності
- Код: 166827208
28 490 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Люстра Cosmo MOD210PL-L39BS3K Maytoni лінійна сучасний стиль латунь прозоре скло
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maytoni |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Прозорий |
| Колірна температура | 3000K |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 100см мм |
| Глибина | 16см мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 45 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Матеріал | Стекло |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 16см мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 28 490 ₴

