Підвісна/стельова лампа Moosee Savoy 2 золотиста Mse1501100530

- В наявності
- Код: 184308693
30 104 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Moosee Lampa Sufitowa/Plafon Savoy 2 Золотий Glamour Salon (Mse1501100530). Moosee Lampa Sufitowa/Plafon Savoy 2. це унікальний елемент освітлення, який поєднує в собі елегантність і сучасність. Завдяки своєму стилю glamour, лампа чудово вписується в різноманітні інтер'єри, від елегантних салонів до сучасних спалень. Обираючи цю модель, ви отримуєте не лише естетичне доповнення простору, але й функціональне джерело світла, яке вплине на атмосферу у вашому домі. Енергоефективність. Модель ця є сумісною з лампочками LED, що сприяє до...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 25cm мм |
| Глибина | 33cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 25 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Марка | Moosee |
| Матеріал | Метал |
| Мoдель | Savoy |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Кухня, Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний, гламур |
| Тип | Підвісні лампи та світильники |
| Колір | Золотий |
| Колірна температура | 3000K, 3300K |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 58cm мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 30 104 ₴


