Підвісна лампа Elstead English Bridle FE-EB8-L-BLK

- В наявності
- Код: 120260211
31 429 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Підвісна лампа чорна Elstead English Bridle FE-EB8-L-BLK. Стельові лампи відіграють важливу роль в оформленні інтер'єрів, поєднуючи естетику з функціональністю. Серед доступних моделей виділяється підвісна лампа чорна Elstead English Bridle FE-EB8-L-BLK, яка привертає увагу своїм класичним стилем, натхненним англійською спадщиною. Завдяки елегантному дизайну, ця світильник чудово вписується в різні простори, такі як офіс, вітальня чи їдальня, додаючи їм неповторного характеру. Стиль і дизайн. Світильник виконаний з високоякісного скла, характеризується елегантним...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elstead Lighting |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 64cm мм |
| Глибина | 41cm мм |
| Кількість джерел світла | 3 джерела |
| Максимальна потужність лампочки | 60W Вт |
| Матеріал | Стекло |
| Поміщення | Офіс |
| Стиль | Класичний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 35cm мм |
- Ціна: 31 429 ₴

