Підвісна лампа LUCES EXCLUSIVAS MORON LE41721

- В наявності
- Код: 107935200
28 070 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
LUCES EXCLUSIVAS MORON Лампа підвісна. Стельові лампи відіграють ключову роль в освітленні інтер'єрів, впливаючи на атмосферу і функціональність приміщення. Їх різноманітність дозволяє підібрати до різних стилів і застосувань, від віталень до спалень, кухонь і ванних кімнат. Вибір відповідної стельової лампи може значно підвищити комфорт використання даного приміщення. Виняткова світлова ефективність. LUCES EXCLUSIVAS MORON Лампа підвісна. пропонує відмінну світлову ефективність, завдяки своїй. максимальної потужності 60W. Випромінюючи світло з температурою. 3000K. , ця лампа створює приємну,...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Колірна температура | 3000K |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Luces Exclusivas |
| Висота | 120cm мм |
| Глибина | 110cm мм |
| Додаткова інформація | З регулюванням яскравості |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампи | 60W Вт |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні світильники |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 110cm мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 28 070 ₴

