Люстра Argon Maranello 2172

- В наявності
- Код: 152204644
38 436 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Argon Люстра Maranello 2172. Argon Люстра Maranello 2172. це унікальний освітлювальний елемент, який поєднує в собі елегантність і функціональність. Його класичний стиль та золотий колір роблять його не лише джерелом світла, але й важливим декоративним акцентом в кожному інтер'єрі. Завдяки застосуванню сучасних рішень, ця люстра чудово підійде для різних приміщень, створюючи затишну атмосферу. Енергоефективність і клас енергоефективності. Ця модель поєднує в собі елегантність з сучасністю. Завдяки використанню ламп з цоколем E27, лампа...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Argon |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 181cm мм |
| Глибина | 78cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 78 |
| Кількість джерел світла | 5 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 15W Вт |
| Матеріал | Сталь |
| Мoдель | Maranello |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Коридор/листниця, Кухня, Вітальня, Спальня |
| Стиль | Класичний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колір | Золотий |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 78cm мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 38 436 ₴



