Підвісна лампа Shilo Io 3Xe27 чорна димлена 9143

- В наявності
- Код: 151818875
28 516 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Shilo - Підвісний світильник Io 3Xe27 Чорний/Димчастий. Підвісний світильник. Shilo Io. - це відмінний вибір для тих, хто прагне поєднати сучасний дизайн з високою функціональністю. Завдяки своїй естетиці та використаним матеріалам, цей світильник не тільки оживить простір, але й внесе в нього тепло та характер. Ідеально підійде для офісів та інших приміщень, де освітлення відіграє ключову роль. Енергоефективність. Світильник. Shilo Io. є відмінним вибором для тих, хто прагне знизити свої рахунки за електроенергію. Використання енергоощадних LED-ламп, які можуть мати максимальну...
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Antigo |
| Висота | 165cm мм |
| Глибина | 60cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 42 |
| Кількість джерел світла | 3 джерела |
| Максимальна потужність лампи | 9W Вт |
| Матеріал | Алюміній |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні світильники |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 42cm мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 28 516 ₴


