Плафон Eglo Principe Led 39405

- Немає в наявності
- Код: 74326053
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Eglo Principe Led 39405. Люстри відіграють ключову роль в освітленні інтер'єрів, створюючи приємну атмосферу і підкреслюючи характер приміщення. Серед них виділяється. Eglo Principe Led 39405., стельовий світильник з сучасним дизайном, який чудово підійде в різних оформленнях. Параметри світла. Одним з найважливіших аспектів стельового світильника є його світлова ефективність. Стельовий світильник Eglo Principe Led 39405. оснащений інтегрованим модулем LED потужністю 15W. Випромінює світло з температурою кольору 3000K, що забезпечує тепле і затишне освітлення, ідеальне для...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Eglo |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Колірна температура | 3000K |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 105cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 10 |
| Додаткова інформація | З лампою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 10 джерел |
| Максимальна потужність лампи | 15W Вт |
| Матеріал | Сталь |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня |
| Стиль | Сучасний, гламур |
| Тип | Стельові світильники |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 50cm мм |
| Енергетичний клас | E |
- Ціна: 9 999 ₴

