Підвісна лампа Maytoni Petra Mod250Pl-L36Bs3K прямокутна мідь Mod250Pll36Bs3K

- В наявності
- Код: 166827308
32 676 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Maytoni. Люстри відіграють ключову роль в оформленні інтер'єрів, забезпечуючи не лише відповідне освітлення, але й доповнюючи естетику приміщень. Правильний вибір люстри для конкретного стилю та функції приміщення може повністю змінити його характер. Чудовим прикладом такого продукту є модель. Petra. , яка поєднує. сучасний дизайн. з. мінімалістичним стилем. , вписуючись у різні оформлення. Енергоефективність. Одним з найважливіших аспектів, на які варто звернути увагу при виборі люстри, є її. енергоефективність. Люстра. Petra...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maytoni |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Колірна температура | 3000K |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 35W Вт |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 8,5 см мм |
| Енергетичний клас | G |
- Ціна: 32 676 ₴

