Підвісна LED лампа Azzardo Solvent R Smart 110 120W AZ3975

- Немає в наявності
- Код: 100915757
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Azzardo LED Solvent R Smart 110 120W 7680lm 3000-6000K чорний (AZ3975). Стельові світильники відіграють ключову роль в освітленні інтер'єрів, надаючи їм не лише яскравість, але й характер і стиль. Вибір відповідного стельового світильника може суттєво вплинути на атмосферу в приміщенні. Серед доступних моделей Azzardo LED Solvent R Smart 110 вирізняється сучасним дизайном і винятковою функціональністю. Параметри освітлення. Світильник оснащений ефективним джерелом світла LED потужністю 120W, що забезпечує випромінювання до 7680 люменів. Завдяки цьому світильник чудово освітить навіть більші...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Azzardo |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 180см мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 110 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Клас енергоспоживання | G |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Кухня |
| Стан | Нове |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колір | Чорний |
| Колірна температура | 4000K |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 110см мм |
- Ціна: 9 999 ₴

