Підлогова лампа з абажуром Endon Hayfield 60W 72634

- В наявності
- Код: 86792534
35 629 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Абажурна підлогова лампа Hayfield 72634 Endon коричнева бежева. Колір: бежевий, коричневий. Матеріал: метал, тканина. Висота [см]: 172,5. Ширина [см]: 50. Довжина [см]: 50. Регулювання висоти: Немає. Регулювання кута світла: Немає. Вага [кг]: 11,3. Кількість лампочок у лампі: 1. Джерело світла в комплекті: Немає. Тип лампочки | різьба: E27. Максимальна потужність лампочки [Вт]: 60W. Напруга живлення: 230V. Клас енергетичної ефективності: A. Ступінь захисту (IP): IP20. Можливість затемнення: Так. Диммер у комплекті: Немає. Вилка: Так. Вимикач: Немає. Абажурна підлогова лампа Hayfield 72634 Endon коричнева...
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Endon |
| Висота | 172cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 50 |
| Клас енергоспоживання | E |
| Кількість світлових точок | 1 |
| Максимальна потужність лампочки | 60W Вт |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | З абажуром |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 50cm мм |
- Ціна: 35 629 ₴

