Підвісна лампа LUCES EXCLUSIVAS UNION LE41812

- В наявності
- Код: 107935305
33 305 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
LUCES EXCLUSIVAS UNION Лампа підвісна (LE41812). Стельові світильники є ключовим елементом кожного інтер'єру, забезпечуючи не лише належне освітлення, але й додаючи характеру та стилю. Вибір відповідної стельової лампи може суттєво вплинути на атмосферу та функціональність приміщення. Серед багатьох доступних варіантів, LUCES EXCLUSIVAS UNION Лампа підвісна (LE41812) вирізняється своїм сучасним дизайном та високою якістю виконання. Світлова ефективність. Одним з найважливіших аспектів кожної стельової лампи є її світлова ефективність. LUCES EXCLUSIVAS UNION пропонує вражаючий...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Колірна температура | 3000K |
| Виробник | Union |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 8 |
| Максимальна потужність лампочки | 50W Вт |
| Матеріал | Стекло |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Ширина | 72cm мм |
- Ціна: 33 305 ₴

