Підвісна лампа Moosee Molekuły Alure золота прозора Mse1501100551

- В наявності
- Код: 187079422
35 156 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
MOOSEE лямпа підвісна ALURE OVAL 120 золота. MOOSEE лямпа підвісна ALURE OVAL 120 золота. Вияв розкоші та сучасного стилю. Овальна конструкція зі сталі з блискучим золотим оздобленням вражає сяйвом і вносить до інтер'єру нотку гламурності. Ніжні, скляні абажури у формі куль оточують раму, створюючи ефектну композицію, яка красиво розсіює світло. Лямпа не лише освітлює простір, але й стає яскравою декорацією, що привертає погляди своєю легкістю та унікальною формою. Золотий колір додає тепла, а прозорі абажури вносять легкість, чудово поєднуючись з...
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Жовтий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Moosee |
| Висота | 270cm мм |
| Глибина | 55cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 55 |
| Кількість джерел світла | 20 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 100W, 5W Вт |
| Матеріал | Метал |
| Мoдель | Alure |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Вітальня |
| Стиль | Гламур |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 120cm мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 35 156 ₴






