Підвісна лампа Luces Exclusivas Moca LE42747

- В наявності
- Код: 143644151
34 145 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Luces Exclusivas Moca Lampa Wisząca. Люстри є ключовим елементом інтер'єру, який не тільки забезпечує належне освітлення, але й додає стилю та елегантності кожному приміщенню. Серед багатьох доступних варіантів, підвісні світильники користуються особливою популярністю завдяки своїй функціональності та естетиці. Одним з таких продуктів є Luces Exclusivas Moca Lampa Wisząca, яка вирізняється сучасним дизайном та високою якістю виконання. Світлові параметри Luces Exclusivas Moca Lampa Wisząca характеризуються ефективним джерелом світла LED потужністю 32W, що забезпечує...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Колірна температура | 3000K |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Luces Exclusivas |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 32W Вт |
| Матеріал | Метал |
| Поміщення | Кухня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 107cm мм |
- Ціна: 34 145 ₴

