Бра Astro Boston 1370002

- В наявності
- Код: 82787757
39 119 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Светильник Boston 370 Полированный Хром (1370002) - Astro Lighting. Светильник Boston 370 Полированный Хром (1370002) - Astro Lighting. Додайте елегантності до свого інтер'єру завдяки універсальному світильнику з серії. Цей світильник, що є ніжним поєднанням елегантності та функціональності, є ідеальним вибором для тих, хто шукає більше, ніж звичайне джерело світла. Домінуючим кольором є Хром, який чудово поєднується з різноманітними стилями та палітрами кольорів, вносить життя та характер до кожного інтер'єру. Поєднує в собі функціональність з елегантністю, ідеально підходячи як для сучасних, так і для традиційних...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Astro |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сріблястий |
| Колірна температура | 3000K |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 37 см мм |
| Глибина | 8 см мм |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Марка | Astro |
| Матеріал | Метал |
| Мoдель | BOSTON 370 |
| Поміщення | Ванна |
| Стиль | Класичний |
| Тип | Бра |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 8 см мм |
- Ціна: 39 119 ₴

