Підвісна лампа Zuma Line Cindy золота Md411513Ignii

- В наявності
- Код: 183739542
41 599 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Zuma Line Лампа Підвісна Гламур Кришталеві Золоті Гілки 14xG9 100cm. Відкрийте для себе виняткову елегантність з лампою підвісною гламур CINDY від Zuma Line, ідеальним поєднанням стилю та функціональності, яке змінить ваш інтер'єр. Ця кришталева лампа, натхнена мотивами природи, є справжнім витвором мистецтва. Її красиві золоті гілки ідеально кореспондують з мідними та прозорими деталями, вносячи до приміщення розкішну атмосферу, сповнену блиску. Лампа оснащена 14 світловими точками, які використовують джерело світла G9 з максимальною потужністю 3,5W, що забезпечує...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Zuma Line |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 150cm мм |
| Глибина | 100cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 100 |
| Максимальна потужність лампочки | 3,5W Вт |
| Матеріал | Пластик |
| Мoдель | Cindy |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Коридор/листниця, Кухня, Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колір | Золотий |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 100cm мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 41 599 ₴





