Підвісна лампа Eglo Carvario 7Xe14 хром/сатинова

- Немає в наявності
- Код: 99358772
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Eglo Carvario 7Xe14 Chrom/Satynowy. Люстри - це не лише елемент освітлення інтер'єру, але й ключовий декоративний елемент, який надає характеру та стилю приміщенням. Обираючи відповідну люстру, ми можемо створити унікальну атмосферу в нашому домі. Одним з таких виняткових рішень є лампа. Eglo Carvario 7Xe14 Chrom/Satynowy, яка поєднує в собі елегантність і функціональність. Ефективність світлового потоку. Люстра. Eglo Carvario 7Xe14. оснащена сімома джерелами світла з максимальною потужністю 40W кожне. Цей тип лампи з патроном E14 чудово підійде в...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Eglo |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Прозорий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 110см мм |
| Кількість джерел світла | 7 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 40W Вт |
| Матеріал | Сталь |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня |
| Стиль | Гламур |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 49 см мм |
| Енергетичний клас | E |
- Ціна: 9 999 ₴

