Підвісна лампа Galakse 84 чорна LED 2700-6500K

- В наявності
- Код: 160436771
37 675 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Лампа підвісна Galakse 84 Чорна Led 2700-6500K. Стельові лампи відіграють ключову роль в освітленні інтер'єру, впливаючи на його атмосферу та функціональність. Завдяки різноманітності доступних моделей, можуть бути використані в різних приміщеннях, від віталень, через кухні, до спалень. Одним з видатних продуктів у цій категорії є. Лампа підвісна Galakse 84 Чорна Led 2700-6500K., яка поєднує в собі сучасний дизайн та відмінні технічні параметри. Світлові параметри. Лампа підвісна Galakse використовує одне джерело світла LED потужністю 16W. Завдяки енергоефективності LED,...
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 160cm мм |
| Глибина | 45cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 45 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Клас енергоспоживання | G |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 16W Вт |
| Марка | Thoro Lighting |
| Матеріал | Сталь, алюміній |
| Мoдель | Galakse |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Кухня, Вітальня, Спальня |
| Стан | Нове |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колір | Чорний |
| Колірна температура | 3300K |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 45cm мм |
- Ціна: 37 675 ₴










