Підвісна лампа Italux Cabella 25Xg9 хромдимний Pnd525225Chsmk

- В наявності
- Код: 86090029
35 877 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Italux Cabella 25Xg9 Chromdymny Pnd525225Chsmk. Люстри відіграють ключову роль в освітленні інтер'єрів, надаючи їм характер і функціональність. Завдяки різноманітним застосуванням, можуть використовуватися в різних приміщеннях, таких як кухня, вітальня чи спальня. Одним з унікальних продуктів у цій категорії є підвісна лампа. Italux Cabella 25Xg9 Chromdymny Pnd525225Chsmk., яка поєднує сучасний дизайн з високою якістю виконання. Висока світлова ефективність. Люстра. Italux Cabella. оснащена. 25 джерелами світла., що дозволяє на рівномірне освітлення простору...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ITALUX |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 120cm мм |
| Глибина | 240cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 120 |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 28W Вт |
| Матеріал | Сталь |
| Мoдель | Cabella |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Кухня, Вітальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 240cm мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 35 877 ₴


