Люстра Quintessentiale Mondo полірований хром QN-MONDO3

- В наявності
- Код: 111311378
34 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Quintessentiale Люстра Mondo полірований хром QN-MONDO3. Люстри є невід'ємним елементом кожного інтер'єру, надаючи йому характеру та відповідного освітлення. Вибір відповідного освітлення може повністю змінити вигляд приміщення та створити в ньому неповторну атмосферу. Люстри, такі як Quintessentiale Люстра Mondo полірований хром QN-MONDO3, є відмінним вибором для тих, хто шукає елегантність і функціональність. Світлова ефективність. Люстра Mondo була оснащена трьома джерелами світла, які забезпечують достатню кількість яскравості для освітлення навіть більших...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Колірна температура | 3000K |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Quintiesse |
| Висота | 51 см мм |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 3 джерела |
| Максимальна потужність лампочки | 5W, 3,5W Вт |
| Матеріал | Сталь, Скло |
| Мoдель | Mondo |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Кухня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 45,7 см мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 34 999 ₴

