Підвісна лампа Maytoni Dallas MOD545PL-20G золота

- В наявності
- Код: 70815205
35 944 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Светильник потолочный Dallas MOD545PL-20G Maytoni. Технические данные: Размеры: высота 25 см, диаметр 75 см. Материал: металл, стекло. Источник света: 20 x G9. Цвет: золото. Мощность света: 28 Вт. Степень защиты от проникновения твердых тел и влаги: IP20
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Maytoni |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 25cm мм |
| Глибина | 75cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 75 |
| Кількість джерел світла | Інші |
| Максимальна потужність лампочки | 28W Вт |
| Матеріал | Метал |
| Мoдель | DALLAS |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Столова, Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колір | Золотий |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 75cm мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 35 944 ₴


