Підвісна лампа Moosee Mikado S золота Mse1501100487

- В наявності
- Код: 184308705
34 316 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Moosee Лампа Підвісна Мікадо S Золотий Сучасний Гостіна (Mse1501100487). Стельові світильники. відіграють надзвичайно важливу роль у формуванні атмосфери та стилю інтер'єрів. Серед багатьох моделей, доступних на ринку, підвісна лампа Мікадо S. кольору. золотий. від бренду. Moosee. вирізняється сучасним дизайном та унікальною конструкцією, яка привертає увагу. Її геометрична форма та ретельно підібрані матеріали роблять її не лише функціональним джерелом світла, але й унікальним декоративним елементом. Це освітлення ідеально підходить для. вітальні. , вносячи до простору трохи...
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Золотий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Moosee |
| Висота | 255cm мм |
| Глибина | 120cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 120 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 30W Вт |
| Матеріал | Метал, Акрил |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колірна температура | 3000K, 3300K |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 120cm мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 34 316 ₴


