Підвісна лампа LUCES EXCLUSIVAS EJIDO LE41617

- В наявності
- Код: 107935089
37 544 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
LUCES EXCLUSIVAS EJIDO Лампа підвісна (LE41617). Стельові світильники відіграють ключову роль в освітленні інтер'єрів, забезпечуючи не лише функціональне світло, але й будучи декоративним елементом. Зокрема, підвісні лампи можуть стати центральною точкою будь-якого приміщення, додаючи йому характеру та стилю. Одним з таких продуктів є LUCES EXCLUSIVAS EJIDO Лампа підвісна, яка поєднує сучасний дизайн з високою якістю виконання. Світлова ефективність. Лампа EJIDO була оснащена п'ятьма джерелами світла, що дозволяє рівномірно освітлювати простір. Кожне джерело може мати...
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Колірна температура | 3000K |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Luces Exclusivas |
| Кількість джерел світла | 5 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 35W Вт |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Ширина | 110cm мм |
- Ціна: 37 544 ₴

