Підвісна лампа Quintiesse Nottingham 3-ріжкова Elstead Elsqnnottingham3Pab

- В наявності
- Код: 185042304
39 408 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Підвісна лампа ретро Nottingham QN-NOTTINGHAM-3P-AB золота прозора в MLAMP поєднує в собі унікальний і позачасовий дизайн у найкращому виконанні, що створює ряд можливостей для оформлення простору у Вашому домі. Освітлення легко впишеться в приміщення з класичним і сучасним стилем. Лампа відрізняється функціональністю, а її універсальна форма забезпечить, що її світло створить комфортну і затишну атмосферу, сприятливу для зустрічей з друзями, а також допоможе розслабитися після дня, проведеного поза домом, у спокійні вечори з близькими. Модель виготовлена з практичних і міцних...
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Жовтий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Quintiesse |
| Висота | 22,5cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 51 |
| Кількість джерел світла | 3 джерела |
| Максимальна потужність лампочки | 40W Вт |
| Матеріал | Метал, Скло |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стиль | Вінтаж |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 51cm мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 39 408 ₴






