Підвісна лампа Luces Exclusivas Celaya Le42760

- В наявності
- Код: 143644188
38 778 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Luces Exclusivas Celaya Lampa Wisząca (Le42760). Люстри це не лише ключовий елемент освітлення інтер'єрів, але й важливий додаток до декору, що впливає на атмосферу приміщення. Завдяки різноманітним стилям і функціям, вони здатні задовольнити очікування навіть найвимогливіших користувачів. Освітлення на найвищому рівні. Luces Exclusivas Celaya Lampa Wisząca. пропонує виняткову потужність і ефективність освітлення. Оснащена одним джерелом світла LED потужністю до 50W, випромінює вражаючі 2400 люменів. Завдяки цьому вона здатна ефективно освітлити приміщення, надаючи...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колірна температура | 3000K |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Luces Exclusivas |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 50W Вт |
| Матеріал | Метал |
| Поміщення | Кухня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колір | Золотий |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 20cm мм |
- Ціна: 38 778 ₴

