Підвісна лампа Azzardo Nazar LED ściemnialna бурштинова Az6531

- В наявності
- Код: 186096668
39 093 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Підвісна скляна лампа для їдальні NAZAR AZ6531 LED 55W 4000K диммерна бурштинова в MLAMP поєднує в собі унікальний і позачасовий дизайн у найкращому виконанні, що створює ряд можливостей для оформлення простору у Вашому домі. Освітлення легко впишеться в приміщення з класичним і сучасним стилем. Лампа відрізняється функціональністю, а її універсальна форма зробить так, що її світло створить комфортну і затишну атмосферу, що сприяє зустрічам з друзями, а також розслабить після дня, проведеного поза домом, у спокійні вечори з близькими. Модель Назар виготовлена з...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Azzardo |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Прозорий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 21cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 22 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 10 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 55W Вт |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, столова |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колірна температура | 3000K, 3300K |
| Цоколь | LED |
| Енергетичний клас | G |
- Ціна: 39 093 ₴


